אודות

חנות האמזונס נפתחה בשנת 2012 בבעלותו וניהולו של נדב טבוך חובב דגים מילדות, אשר חי את התחום כבר למעלה מ 20 שנה בהן בנה ועיצב אינספור אקווריומים, למד וגידל דגים מכל הסוגים ומכל העולם, והעביר ימים ולילות של דיג בארץ ובעולם.

חזונו של נדב הוא לחשוף כמה שיותר אנשים לעולם המרתק והסוחף שאותו הוא חי, לשם כך פתח את חנות האמזונס. אט אט צירף אליו צוות מקצועי ביותר אשר ניחן בידע רב ואהבה עצומה לתחום.

חנות האמזונס בראשית ימיה פעלה כחנות קטנה לדגי נוי. עם השנים התפתחה החנות וגדלה, וכיום היא נותנת שירותים למגוון רחב של עולמות החי, הצומח והשילובים ביניהם.

חנות האמזונס איננה עוד חנות דגים, היא בעצם אולם תצוגה מרהיב אשר מעוצב בסגנון אשר איננו נפוץ בארץ.

אנו מייבאים ומוכרים דגי מים מלוחים, דגי מים מתוקים, צמחי מים, חסרי חוליות ואלמוגים.

בחנות מעל 100 מ"ר של תצוגות אקווריומים, בעלי חיים, צמחייה, דקורציות, ציוד נלווה ממיטב החברות בשוק, מחלקת דיג מקצועית ומלאה בציוד החדשני ביותר ממיטב החברות, מתנות מיוחדות לחנוכת בית ועיצוב הבית.

בנוסף, חנות האמזונס מתמחה בבניית אקווריומים ותכנון מערכות שלמות אשר מתבצעים בהתאמה אישית לדרישות הלקוח תוך ליווי צמוד כולל תוכניות והדמיות, העבודה מתבצעת בצורה מוקפדת עם דגש חזק על אסתטיקה ויצירתיות. בבניית אקווריום אנו מקפידים בראש ובראשונה להבין מהו חזונו של הלקוח, מהו האקווריום עליו הוא חולם ותקציבו, וזה מהווה בסיס לתכנון האקווריום. הלקוח מבחינתנו הוא שותף מלא לתהליך.

בחנות האמזונס ניתן גם לתכנן ולהקים בריכות נוי, אגמים, קירות חיים, מפלים, מערכות אקוופוניות, ועוד.

תוכלו ליהנות מציוד חדשני אשר יאפשר לכם לתחזק את האקווריום במינימום עבודה, כך שתוכלו ליהנות מהאקווריום ללא חשש מהטיפול בו הן מבחינת הזמן והן מבחינת המאמץ.

מטרתנו בחנות האמזונס היא להביא את הטבע אל הסלון, המשרד, ובעצם כל חלל אפשרי. לחנות האמזונס ניסיון עשיר בייצור, בהתקנה ובתחזוקה של אקווריומים מכל הסוגים, ללקוחות פרטיים, לחברות, ולמוסדות ציבוריים.

אנו שמים דגש גדול מאוד על שירות. לאחר תכנון ובניית האקווריום ניתן להוסיף גם התקנה, ליווי, ושירות טיפולים שוטפים, ובכך להבטיח שהאקווריום יפעל בצורה מיטבית בסטנדרט הגבוהה ביותר.

חנות האמזונס מייבאת לעצמה את מרבית המוצרים והאביזרים ובקרוב מאוד תשיק ליין אביזרים פרטי, בזכות פעולה זו יש באפשרותנו להנגיש את המוצרים הטובים בשוק במחיר תחרותי.

כל צוות החנות מגיע מהתחומים השונים הסובבים את עולם המים, הצומח ,החי והעיצוב. לכולם ידע נרחב ואהבה עמוקה לתחום ולעבודה, צוות מיומן ומקצועי שידע וישמח לתת מענה לכל שאלה, ואת כל הכלים שיביאו להצלחה בתחביב המיוחד הזה.

בין אם אתם חובבים או מקצועניים בתחום הנפלא הזה, נשמח לראותכם בין לקוחותינו. הינכם מוזמנים להגיע, להתרשם, ולאתגר אותנו. אנו מאמינים שתתפעלו מהיכולות, הידע, והיושרה המקצועית שלנו.

אנחנו כאן בשבילכם,

נדב וצוות האמזונס.